İşmont

İşmont

İşmont, 1982 yılından bu yana iş elbiseleri, iş ayakkabıları ve kişisel koruyucu donanım ürünleri alanında hizmet veren, merkezi İstanbul’da bulunan bir kuruluştur.

 İşmont, ürünlerini Türkiye pazarının dışında, ALMANYA, BELÇİKA, FRANSA, RUSYA, GÜRCİSTAN, İNGİLTERE, İSRAİL, İSVİÇRE, HOLLANDA, KIRGIZİSTAN, KKTC, LİBYA, LÜBNAN, ROMANYA, SUUDİ ARABİSTAN, BAHREYN, TÜRKMENİSTAN ülkelerine ihraç etmektedir.

İşmont, Yurt dışında 2004 yılında Almanya’da faaliyete geçmiştir. Düsseldorf ‘ta bulunan mağazasında toptan ve perakende satış yapılmakta olup, Almanya’da başlayan tanıtım faaliyetlerini, Avrupa ülkelerine hızla yayarak pazarda yer edinmeyi hedef edinmiştir.

Her zaman daha kaliteli ve hızlı üreterek sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen İşmont, üretimini ISO 9001 kalite standartı proseslerine uygun olarak sürdürmektedir.

İşmont, örme grubu ürünlerini OEKO-TEX kalite standartları kapsamında üretmektedir.

İşmont, BSCI Davranış Kurallarını benimsemiş, sahip olduğu belgede belirtilen ilkeler ve etki alanları dahilinde insan haklarına saygı duyulmasına dair sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.

Gönderim Adresi Üsküdar | ISTANBUL
Ortalama kargo süresi 2 gün
Soru cevaplama süresi 0-12 saat
Exporgin'deki süresi 2 yıl, 10 ay,
Satıcı Bilgileri
Ticaret Ünvanı
Kayıtlı E-Posta Adresi
VKN 4820398418
Merkez Adresi Üsküdar | ISTANBUL
İletişim Satıcı Firmanın exporgin.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası exporgin.com kayıtlarında yer almaktadır.